Basia i Artur 2022-04-06
Dziękujemy serdecznie zarządowi micz-u za rzetelne przedstawienie sprawozdania za rok 2021. Szkoda tylko, ze tak mało członków pamięta o statutowym obowiazku uczestniczenia w walnym zebraniu. Wszystkim solenizantom zaś jeszcze raz składamy moc serdecznych życzeń i dziękujemy za wspaniałe przyjęcie.
Ewelina Woźniak-Jarasz 2022-03-12
POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE:):)
Ola i Stasiu 2022-01-29
Dziękujemy za miły sobotni seans filmowy w Multikinie :-)
Ola z rodziną 2022-01-01
Zdrowia, szczęścia, cierpliwości, bliskości ,wytrwałości , nadziei i miłości w Nowym Roku 2022 radosnych wiadomości???? życzmy Wam????
Ewelina Woźniak-Jarasz 2021-11-20
Kochani jesteście wspaniali:):)Zdrówka wszystkim życzę w tych ciężkich czasach:) ale jak uczących Nas wszystkich brakującej każdego dnia POKORY:):)CHWYTAJCIE PROMIENIE SŁOŃCA KAŻDEGO DNIA:):)
Ewelina Woźniak-Jarasz 2021-10-30
Witajcie Kochani:):) serce rośnie jak oglądam pracę budowy:):)
Ola z siostrą i Staś 2021-04-04

Życzymy Pełnych miłości, radości, zdrowia Świąt Wielkanocnych oraz nadziei i pokoju w sercach z Radosnym Alleluja !!!

Ola i Stasiu 2020-10-11

Dziękujemy za udaną wycieczkę i Waszą obecność .Miło spędziliśmy sobotni dzień spacerując po malowniczych ogrodach i zwiedzając Zagrodę Żubrów. Z drewnianego pomostu podziwialiśmy te dostojne zwierzęta, które zjadają dziennie 60 kg jedzenia i potrafią biegać z prędkością 50 km/h Było super!!!

Ola z rodziną 2020-07-21

Udanego wypoczynku, owocnych rekolekcji, radości z przebywania w gronie wspólnoty dla wszystkich wypoczywających na turnusie w Głogowie i dla Gospodarzy Cichych Pracowników Krzyża przesyłamy promyczki :)

Robert Mróz 2020-04-22
Bóg Zapłać Wszystkim Którzy Wspierają Michała Tomanka i mnie Modlitwą Dobrym słowem Jesteśmy Szczęśliwi że Możemy liczyć na Ks Henryka i Was :) Obecnie w ośrodku obowiązuje całkowita izolacja Trzy zarażone osoby maja się dobrze i są dodatkowo oddzielone od reszty Mieszkańców ,prawdopodobnie kwarantanna potrwa jeszcze około tygodnia w zależności od tego jak szybko organizmy Tych chorych osób zwalczą wirusa . Jesteście Wspaniali !!! Dzięki Wam łatwiej Nam Usiedzieć na Miejscu :)) Pozdrawiamy i Modlimy się za Was Michał i Robert
Artur z mamą 2020-03-15
Księże Henryku! Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w niedzielnej mszy świętej i wspólną modlitwę różańcową. Wszystko możemy z Tym, który nas umacnia!!!
Ewelina Woźniak-Jarasz 2019-12-29
Kochani :-) piękne fotki z wigili aż serce rośnie :-) Dobrze,ze jestescie :-) :-)
Ola, siostra, Staś 2019-10-14

Dziękujemy za udaną i ciekawą wycieczkę. Pogoda była wspaniała, idealna na wspólne spacery po opolskim ogrodzie zoologicznym. Najbardziej podobała się nam Uchatka kalifornijska Moly i trening lekarski w basenie podczas, którego opiekun sprawdzał stan zdrowia wprowadzając elementy zabawy. Dowiedzieliśmy się, że uchatki to nie foki, są tylko z nimi spokrewnione. Kino 5D z efektami dźwiękowymi i ruchomymi w JuraParku było pełne wrażeń. Super!!!! Dziękujemy za miłe towarzystwo!!!!

Ola z rodziną 2019-07-18

Kochani Urlopowicze ???? wypoczywający na turnusie w Głogowie i Gospodarze Domu Uzdrowienia Chorych pozdrawiamy serdecznie z Zabrza i pamiętamy o Was w modlitwie. Mile wspominam swoje turnusy, chwile wspólnie spędzone na modlitwie i zabawie. Pogawędki przy kawusi, Umilaczki, Wieczorki poetyckie, Olimpiady i tak wiele można byłoby jeszcze wymieniać. Tak troszeczkę mi żal, że nie mogłam pojechać, ale może za rok ....???? Udanego wypoczynku dla Ducha i dla ciała.

Jola 2019-05-22
https://www.siepomaga.pl/jolawtzwp-pl
Dada 2019-05-19

Bardzo ciekawa strona, widać włożony trud i zaangażowanie. Zapraszam też na strony: Wyburzenia - http://www.zwzpirek.pl Cegielnia - http://www.cegielniamichalow.pl Cytaty - http://www.boheas.com Dada - http://www.dada-jd.com

Mariola Komarek 2019-04-24
„Pan Zmartwychwstał i jest z nami. Alleluja. Alleluja! Głośmy razem z aniołami. Alleluja Tryumfuje Boży Syn. W oktawie Świąt Wielkanocnych wiosennej radości i zdrowych oraz pozdrowienia przeszyła dla wszystkich w wspólnocie Mariola z mamą
Ola i Staś 2019-03-11
Dziękujemy za kolejny miły poranek w Multikinie ???? Fajnie jest oderwać się od codziennych obowiązków i w sympatycznym towarzystwie zasiąść przy dużym ekranie z tradycyjnym popcornem i coca-cola. Pozdrawiamy cieplutko i do zobaczenia :)
o. Jerzy Wilk OSCam 2018-12-18

„Dziś w stajence mały Jezus się urodził 
i pobożnie swoje małe rączki złożył
Chociaż jest maleńki błogosławi już
Wszystkim którzy zaśpiewali Mu

W takt kolędy wieją wiatry szumią drzewa
Cały świat kolędę Jezusowi śpiewa
Niech kolędy nuta mocno w świecie brzmi
Maleńkiemu Jezusowi dziś

Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cała ziemia
Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cały świat

"In excelsis Deo" śpiewajmy do Pana
A śpiewając "Gloria" zegnijmy kolana
Wielka radość dzisiaj ogarnęła nas
Zaśpiewajmy Bogu jeszcze raz”

 

Radujmy się świętami Narodzenia Pańskiego. Rozważmy na nowo Tajemnicę Słowa Bożego, które stało się Ciałem. Pan Bóg w Chrystusie zbliżył się do nas, dlatego odtąd nie jesteśmy sami, rzuceni w wir trudnego życia. Jezus Chrystus jest naszą nadzieją na lepsze dni i na całą wieczność. Niech przyjście na świat Chrystusa przyniesie ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość dla każdego z nas, niech da siłę do wykonywania każdej codziennej czynności w tym Nowym Roku 2019.

 Z zapewnieniem o modlitwie   w Waszych intencjach -    o. Jerzy Wilk OSCam - Referent Misyjny

Ola i Staś 2018-10-08

Dzìękujemy za wspaniały, jesienny, integracyjny piknik. Rancho Leśna w Mikulczycach kolejny już raz, staje się miejscem otwartym i przyjaznym dla Naszego Stowarzyszenia. Wiele miłych atrakcji i zabawnych emocji towarzyszyło nam w trakcie niedzielnego wypoczynku. Były przejażdżki bryczką nową trasą przez łąki i pola. Rozegraliśmy też mini mecz w drużynach mieszanych. Jak na piknik przystało młodzież z Krupskiego Młyna serwowała grillowane przysmaki przy dźwiękach gitar???? Mani również się podobało. Wybrała się kózka z Sonią na spacer by trochę pohasać. Tyle wokół przysmaków - też bym coś zjadła.... Huuuura sałata leci do mnie a nie to tylko zielona piłka - westchnęła kózka a więc poczęstuję się wrzosami - wyglądają bardzo apetycznie???? na szczęście na straży stał x.Heniek i kwiatuszki uratował a Mania powędrowała dalej na zieloną trawkę. Za radość bycia ze sobą Wielkie Dzięki i do zobaczenia. Ola i Staś

1%