Ogłoszenie

Dostaliśmy propozycję, przekazujemy dalej. Warto skorzystać! 

Filmowa sobota

W najbliższą sobotę idziemy do kina! Do wyboru dwa seanse. Pierwszy pt. Corgi Psiak Królowej, a drugi "Trzy kroki od siebie". Zbiórka w zabrzanskim Multikinie o 10.50. Zapraszamy! 

1zł(-ote) serce!

Akcja 1zł(-ote) serce to wielki apel do ludzi o złotym sercu!

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Modlitwa i Czyn” w Zabrzu buduje DOM, w którym zamieszkają Osoby Niepełnosprawne i stworzą prawdziwą rodzinę. Dom ten w stanie surowym zamkniętym z gotowymi instalacjami już jest. Przyszedł czas na wykończenie, które wymaga sporego zaplecza finansowego. Zleć przelew stały w wysokości symbolicznej złotówki (oczywiście można tę złotówkę pomnożyć) i przyczyń się do wybudowania czegoś pięknego. Do wybudowania domu, w którym znikną wszelkie ograniczenia.

Okaż nam swoje 1zł(-ote) serce! Przekaż rodzinie, przyjaciołom, wszystkim! Niech tych złotówek będzie jak najwięcej!

 

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Modlitwa i Czyn”

ul. Bytomska 39

41-803 Zabrze

nr konta: 18 1240 4849 1111 0000 5350 7738

www.modlitwaiczyn.pl

facebook.com/modlitwaiczyn

Adoracja Najświętszego Sakramentu

W sobotę, 11 maja spotkaliśmy się w Kaplicy Domu Rekolekcyjnego na Adoracji Najświętszego Sakramentu by modlić się w intencjach naszego Stowarzyszenia, naszego Domu jak również dziękować Najwyższemu za całe okazane dobro. Nie była to taka ostatnia modlitwa. 

W galerii kilka zdjęć - PRZEJDŹ 

Pielgrzymka

11 maja o godzinie 11, Mszą Świętą rozpocznie się coroczna, diecezjalna pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych w Rudach Raciborskich. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Dojazd indywidualny.

Błogosławionych Świąt!

Świąt przepełnionych radością Zmartywchwstania Chrystusa! Niech Ten, który pokonał śmierć błogłosławi każdego kolejnego dnia! Wszystkiego Dobrego! :) 

ALLELUJA!

Spotkanie dzieci

14 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie dzieci. Eucharystii przewodniczył ks. Henryk. Była to Niedziela Palmowa dlatego Msza była jeszcze bardziej uroczysta. Po niej zasiedliśmy do wspólnego stołu by przy cieście i kawie świętować kolejne uroziny naszej Julii. W galerii kilka zdjęć.

ZDJĘCIA - PRZEJDŹ 

Błogosławieństwa na każdy dzień!

Dziś obchodzimy Wielki Czwartek - dzień ustanowienia Eucharystii oraz Kapłaństwa. Tego dnia w sposób szczególny pamiętamy o naszych Księżach. Wszystkim tym, którzy związani są z naszym Stowarzyszeniem, na czele z ks. Henrykiem składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Dobry Bóg codziennie błogosławi, Matka Boża opiekuje się a każdy dzień niech będzie dniem szczęśliwym, zbliżającym do świętości.

Członkowie i Sympatycy KSN MiCz

Uwaga! Audycje!

Uwaga, uwaga!

16.04 zasiadamy wygodnie w fotelach, relaksujemy się, włączamy radio EM o 21.00 i słuchamy naszą Beatę i Jurka. A 23.04 znów zasiadamy w fotelach o 21.00 włączamy radio EM i słuchamy członków naszego Stworzyszenia mówiących o naszym domu! Przekazujcie dalej! 107,6 FM. 

1%