Spotkanie Wigilijne

Nasza coroczna wigilia odbędzie się 22 grudnia. Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Świętą w parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupicach o godzinie 14.00. Następnie udamy się do Restauracji Beskid. Na wigilię trzeba się zapisać. Można to zrobić u Sonii Burek.
Tego dnia uczcimy też 15lecie istnienia naszego Stowarzyszenia <3

Walne Wyborcze Zebranie Członków

1 grudnia odbędzie się w salkach parafii św. Anny w Zabrzu Walne Wyborcze Zebranie Członków
Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Modlitwa i Czyn"

I termin: godz. 12:00
II termin: godz. 14:00

Obecność obowiązkowa.

Wieści z placu budowy

Dzięki wszystkim tym, którzy okazali nam zlote serce <3 prace trwają. Przyłączamy wodę. Dziękujemy każdemu z osobna i prosimy o wsparcie dalej <3

Budujemy dalej <3

Z funduszy zebranych z koreczeków, 1 zlotego serca <3 oraz 1% budujemy dalej. Robimy właśnie odgromy. I zbieramy pieniążki dalej by móc skończyć budowę niezwykłego Domu <3

Koreczek na domeczek

Akcja "koreczek na domeczek" trwa w najlepsze. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Z zebranych funduszy powstaje... Prawdziwy Dom dla naszych Osób Niepełnosprawnych :) 

Spotkanie dzieci i warsztaty plastyczne

W niedzielę, 13 października odbyło się kolejne spotkanie integracyjne grupy młodszej. Po Mszy Świętej świętowaliśmy kolejne urodziny naszej Pani Sylwii, której jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Po spotkaniu odbyły się również warsztaty plastyczne, w czasie których dzieciaki zaprezentowały swój wymarzony dom. Łącznie z pięknym ogrodem. Zapraszamy do galerii - PRZEJDŹ 

Wycieczka

W minioną sobotę, 12 października grupa 40 osób wybrała się na wycieczkę. Pogoda była zamówiona - słoneczko nam przyświecało. Pojechaliśmy do opolskiego zoo, gdzie przebywaliśmy trochę z różnymi zwierzakami. Następnie przejechalismy do Krasiejowa i cofnęlismy się trochę w czasie wracając do prehistorii. Dziękujemy wszystkim za udział Z.apraszamy do obejrzenia zdjęć - PRZEJDŹ 

Spotkanie i piknik

W niedzielę, 6 października odbyło się spotkanie integracyjne w salkach parafii św. Anny. Po Mszy Świętej przenieśliśmy się na Rancho Leśna w Mikulczycach, gdzie po raz kolejny skorzystaliśmy z uprzejmości Państwa Polednik i zorganizowaliśmy Rodzinny Piknik. Nie zabrakło kiełbasy, słodyczy i pogawędek. Mieliśmy okazję przejechać się bryczką, skorzystać z hipoterapii czy wziąć udział w zawodach sportowych. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii ; ) 

PRZEJDŹ 

Spotkanie dzieci

W drugą niedzielę miesiąca, tradycyjnie odbyło się nasze kolejne spotkanie grupy młodszej. Dziękujemy wszystkim za przybycie! ; ) 

Wycieczka

12 października jedziemy na wycieczkę. Planujemy ruszyć do Krasiejowa i Opola. Zapisy i szczegóły u Sonii Burek

 

Wyjazd o 8 rano z Zabrza-Biskupic! 

Adoracja

W najbliższą sobotę o 20. zaczynamy kolejną naszą Adorację. Niech nikogo nie zabraknie! 

200 lat!

Dziś w Zabrzu mega wydarzenie! Nasza Rozalia, która była z nami w zeszłym roku na turnusie, obchodzi dziś swoje... 100 urodziny! Życzymy jej samyxh pięknych, przepełnionych szczęściem i Bożym Błogosławieństwem dni! Niech nam żyje 200 lat! 

1%