Podsumowanie Rekolekcji

W dniach 08.12-11.12.2023 nasze Stowarzyszenie przeżywało rekolekcje adwentowe. Był to czas bardzo potrzebny. Czas wypełniony na budowaniu relacji z naszym Panem  oraz braćmi i siostrami w Panu. Ogromne podziękowania  dla Ojca Mariusza za wygłoszone Słowo oraz piękne świadectwo życia w głębokiej relacji z Bogiem .
Podziękowania kierujemy do Wszystkich uczestników, którzy swoja postawą i czynem przyczynili się do rodzinnej atmosfery.

Dziękujemy

Bardzo dziękujemy Fundacji "Twój Everest" za pyszności i niezbędne produkty przekazane Mieszkańcom Naszego Domu <3

Zaproszenie

Uwaga, ogłoszenie! 

Dostaliśmy zaproszenie na wigilię dla Osób Niepełnosprawnych naszego miasta (Zabrze). Odbędzie się ona 22.12.2023 o godz. 17.00. 

Jeśli jesteś chętny/chętna do reprezentowania naszego Stowarzyszenia, chętnie podamy szczegóły! Można zasięgnąć informacji u Sonii. Prosimy o informację jak najszybciej. Zapraszamy!

Światowy Dzień Wolontariatu

Dziś Światowy Dzień Wolontariatu. Wszystkim naszym Drogim Wolontariuszom dziś, w szczególny sposób chcemy powiedzieć: DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE <3

Kartki świąteczne

Drodzy Biskupiczanie (i nie tylko)! 

W parafii św. Jana Chrzciciela, po każdej jutrzejszej (03.12) Eucharystii będzie można nabyć nasze autorskie kartki świąteczne! 
Zachęcamy do takiej formy składania życzeń swoim bliskim <3
Kartki są niesamowite! A dzięki nim, będziemy trochę bliżej Was w czasie Świąt Bożego Narodzenia <3

Rekolekcje

Przypominamy osobom zapisanym o rozpoczynających się w piątek (8.12) naszych rekolekcjach.
Startujemy o godzinie 16.00, Ojciec Rekolekcjonista dostępny będzie od 14. 

W czasie rekolekcji będzie można nabyć miody. Przypominamy również o prośbie o przyniesienie "darów stołu" - kawa, herbata, słodkie i słone przekąski.

Do zobaczenia <3

Spotkanie integracyjne

Przypominamy, że w miesiącu grudniu NIE BĘDZIE spotkania integracyjnego w pierwszą niedzielę miesiąca. Spotkanie połączone będzie z Wigilia Stowarzyszenia, 17.12. 
Rozpoczynamy o 13.00 Mszą Świętą, po niej zapraszamy do wigilijnego stołu w Restauracji Beskid. Na wigilię należy się zapisać, zapisy u Sonii. 

Zapraszamy ♥️

Wigilia

Halo, halo! Przypominamy, że 17.12 mamy naszą Wigilię. Rozpoczynamy o 13.00 w parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupicach. Później pójdziemy świętować do Restauracji Beskid. Na Wigilię trzeba się zapisać. Można to zrobić u Sonii - 666998613. 

Wigilia dla Członków Stowarzyszenia jest bezpłatna. Dla osób spoza Stowarzyszenia - 50 zł od osoby.

Spotkanie Wolontariatu

Przypominamy, że w środę, 8 listopada o 19.00 widzimy się w Domu św. Benedykta na spotkaniu wolontariuszy <3 serdecznie zapraszamy! <3

1%